img tyls

Капітальний ремонт автодоріг по вул. Новозаводська, Турбінна, Залізнодорожня для ствонення об’їздного шляху для великовантажного транспорту в порти м. Миколаєва.

2015 року портами м. Миколаєва було перевалено 27 млн. тон вантажів. За статистичними даними понад 70 % цих вантажів було перевезено великовантажним автомобільним транспортом. Найкоротший шлях до портів Миколаєва проходить через 2 мости та вулицями центру міста, внаслідок чого, наноситься велика шкода дорожньому покриттю та мостам.

Для вирішення даної проблеми виконкомом Миколаївської міської ради було прийнято рішення про затвердження схеми руху великовантажного транспорту. Перевізники підтримали цю ініціативу та було досягнуто домовленість про організацію руху за даною схемою.

На сьогоднішній день розміщені необхідні дорожні знаки, відрегульовано роботу світлофору, коштами міського бюджету було розроблено проектно-кошторисну документацію яка зараз проходить експертизу. За попередніми оцінками вартість капітального ремонту складає 80 млн. грн. (ПКД додається)

Місто не може виконати дані роботи за кошти міського бюджету протягом цього року. Для забезпечення можливості росту вантажообороту портів місто потребує додаткового фінансування для створення об’їзного шляху великовантажного транспорту в порти Миколаєва.

img tyls
img tyls
img tyls
img tyls

Проведення капітального ремонту на шляху державного значення в м. Миколаїв.

На даний момент м. Миколаїв проводить ремонт автодоріг по більшості вулиць міста. У зв’язку з тим, що частина траси Е58, яка проходить через місто Миколаїв та обслуговується УкрАвтоДором, просимо посприяти проведенню капітального ремонту цього відрізку.

Використання частини портового збору для розвитку автомобільних доріг міста Миколаєва

Щороку об’єми вантажних перевезень Миколаївських портів відчутно зростають. Оскільки більшість вантажів потрапляють в порти шляхом автомобільних перевезень, автомобільні дороги, накопичувальні паркинги, вуличне освітлення та інші об’єкти інфраструктури міста нерозривно пов’язані з інфраструктурою портів Миколаєва. Виходячи з необхідності щороку витрачати значні суми коштів на підтримку та розвиток інфраструктури з міського бюджету та відсутності механізму компенсації видатків територіальній громаді міський голова Миколаєва пропонує включити до структури портового збору механізм компенсації цільових видатків на поточний та капітальний ремонт, реконструкцію, перебудову та будівництво дорожньої інфраструктури міста Миколаєва. Дана пропозиція базується на стратегічному баченні розвитку транспортної інфраструктури Миколаєва та схемі руху великовантажного транспорту до портів м. Миколаєва. Суть пропозиції полягає у виділенні з портового збору фіксованої суми з 1 тони переваленого вантажу.

img tyls

Будівництво інфраструктури для електрифікації залізниці на ділянці Долинська-Херсон.

Міський голова Миколаєва наголошує на важливості швидкого та комфортного транспортного сполучення міст Миколаїв та Херсон з Києвом. Будівництво інфраструктури для електрифікації залізниці на ділянці Долинська-Херсон дозволить скоротити час, який мешканці витрачають для подорожі. Міський голова Миколаєва готовий надавати потрібну підтримку, для прискорення вирішення цієї проблеми.

Єдина система управління та безпеки міста Миколаїв

Створення в м. Миколаїв Єдиної системи управління та безпеки пасажирських перевезень, спрямованої на забезпечення стабільного та ефективного функціонування галузі транспорту, підвищення рівня якості обслуговування пасажирів, створення умов для соціально-економічного розвитку країни, підвищення конкурентоспроможності національної економіки і рівня життя мешканців міста.

 

Впровадження інформаційних систем:
- Впровадження Автоматизованої системи диспетчерського управління міським пасажирським транспортом;
- Інформаційній веб-сайт про стан пасажирського транспорту з публічним доступом
- Система електронних табло- Розробка та впровадження транспортної схеми Міста
- Система безпеки на транспорті еСall UA
- Автоматизована система оплати проїзду (АСОП)
- Соціальна картка городянина 

Транспорт та об’єкти автоматизації:
Кількість пасажирського транспорту 130
Кількість спеціального транспорту 80
Кількість зупиночних комплексів 25

Загальна вартість проекту: 1472995,39. євро

img tyls